Kā lietot, izveidot un vadīt # Facebook, Instagram, Twitter, Youtube un LinkedIn? Tāds ir šī raksta mērķis. Centos izveidot kontrolsarakstu, vieglākai pārskatāmībai. Haštagi radušies 2007.gadā un to izmantošana, sasniedzamība un efektivitāte ir tikai augusi.

Lai neizskatītos pēc iesācēja - tehniskie jautājumi

Kur slēpjas labākie #?

Vai vajag tāpēc, ka kaimiņš lieto?

#Instagram

#Facebook

#Twitter

#Youtube

#Linkedin

#TikTok

Protams, līdzīgi kā citās mediju platformās, mirkļbirkas palīdz lietotājiem kopīgot un atrast saturu, pievienoties sarunām par interesējošām tēmām. TikTok lietotāji var arī veidot kopienas, izmantojot atsauces. Pateicoties tam, ka TikTok ir salīdzinoši jauns un vēl nav pārpludināts ar mirkļbirkām, sasniedzamība pagaidām ir daudz ātrāka. Arī TikTok mirkļbirka tiek izmantota apzinātā un stratēģiski mērķtiecīgā veidā. Vienas no populārākajiem vispārīgajām mirkļbirkām ir #Tik Tok, #fyp, #loveyoutiktok, #TikTok, #video, #followforfollowback u.c. 

Katrai kategorijai ir savas populārākās mirkļbirkas, kas atšķirsies izglītojošam, smieklīgam, ar veselību, pārtiku vai deju saistītam saturam.  

Svarīgi papētīt, ko dara konkurenti, kā arī integrēt savas veidotās mirkļbirkas ar populārajām. Populāro mirkļbirku priekšrocība - tās meklē daudzi cilvēki, bet trūkums ir lielā konkurence. Izstrādā savas zīmola atsauces, lai palīdzētu sekotājiem jūs atrast. Par skaitu – jo vairāk, jo labāk, neierobežojot tikai 1-2 mirkļbirkas, jo katra no tām ir pakļauta citai mērķauditorijai. Ieteikums arī tomēr stratēģiski pārdomāt un nelietot tās bez seguma. TikTok mirkļbirku stratēģiska izmantošana var palīdzēt maksimāli izmantot šo platformu. 

Haštagus vajadzētu lietot ne tikai socialajās platformās, bet ietvert arī savās vides reklāmās, plakātos, uzlīmēs, uz suvenīriem, auto u.c., lai mudinātu cilvēkus tiešsaistē tevi meklēt. Raksts video failos 

Ja mērķtiecīgi vēlies būvēt savu  haštagu stratēģiju

Raksti –  jdp@jdpintegratedcomm.com

Seko tendencēm un aktualitātēm sociālajos tīklos – JDP Integreted Communications @jdpintegrated

Patiesā cieņā

Jolanta Derkevica-Pilskunga, PhD

17.06.2020

Izmantotais avots ar vērtīgu papildus informācijušeit